Інформація про матеріально-технічне забезпечення 2020-2021 навчальний рік

Заклад розміщений в одному корпусі цегляної 3 поверхової будівлі. Стан шкільного приміщення добрий, відповідає вимогам Державних санітарних норм і правил. Щорічно проводяться поточні ремонти за рахунок бюджетних та позабюджетних коштів. Так у 2020 році проведено заміну 13 вікон на енергоефективні. Контроль за станом будівлі та приміщень здійснюється постійно. Опалення НВК від шкільної кочегарки. Наявне водопостачання.

Територія навчального закладу огороджена по периметру металевою огорожею і займає 1,67 га. Тут є: площа для урочистих подій, господарчий двір, стадіон, ігровий майданчик дошкільної групи, навчально-дослідна ділянка, фруктовий сад, квітники.

У закладі створені умови для роботи адміністрації. Облаштовано кабінет директора НВК площею 18 м2 та робочі місця вчителів в учительській кімнаті (27 м2). Тут проходять методичні наради, педагогічні ради та інші заходи із залученням педагогічних працівників НВК.

У приміщенні - 12 навчальних кабінетів. Кожний площею 54 м2, що становить в середньому 7 м2 на 1 учня. В приміщенні знаходить орендований Шумським центром ПМСД фельдшерсько-акушерський пункт площею 18 м2.

Усі класи початкової та основної школи забезпечені учнівськими партами, стільцями, демонстраційними стінками, призначення яких – збереження навчально-наочних посібників, дидактичних матеріалів, методичної, художньої та довідкової літератури. У 1, 2 і 3 класах меблі закуплялися впродовж останніх трьох років по програмі Нової української школи: одномісні з відокремленим стільцем. Оформлення навчальних приміщень виконане у відповідній кольоровій гамі, яка передбачена загальними санітарними вимогами до оформлення класних навчальних приміщень. Станом на вересень 2020 року у закладі обладнано кабінети:

- навчальна кімната дошкільної групи зав. кабінетом Гаврисюк О.Г. - ігрова та спальна кімната дошкільної групи (зав. кабінетом Гаврисюк О.Г.)

- фізики та математики (зав. кабінетом Липка І.Ф.);

- української мови (зав. кабінетом Колесник Н.П.);

- хімії та біології (зав. кабінетом Липка Г.В.);

- іноземних мов та зарубіжної літератури (зав. кабінетом Мосійчук Л.І., Поліщук О.А.);

- історії та музичного мистецтва (зав. кабінетом Морозова М.С., Поліщук Л.Л.);

- початкового навчання № 1 ( зав. кабінетом Атаманчук А.Б.);

- початкового навчання № 2 ( зав. кабінетом Грицаюк Л.К.);

- початкового навчання № 3 ( зав. кабінетом Мельничук О.І.);

- початкового навчання № 4 ( зав. кабінетом Федорук С.В.);

– кабінет інформатики (зав кабінетом Пилипчук Н.М.)

Кабінет інформатики обладнаний 7 комп’ютерам та плазмовим телевізором. Також у школі є ще один плазмовий телевізор, проектор з переносним екраном, який вчителі використовують під час освітнього процесу для демонстрації відеофільмів та презентації.

З метою впровадження інформаційних технологій в освітній процес у закладі створено й поповнюється банк електронних засобів навчання, навчальних проєктів та презентацій з усіх предметів. В управлінській діяльності використовується банк електронних документів. Для цих потреб використовується окремий ноутбук. Систематично проводиться робота щодо оновлення електронного банку даних учнів та педагогічних працівників закладу, що забезпечує взаємодію між відповідними рівнями системи освіти.

Кабінет інформатики підключений за безлімітним пакетом до мережі
Інтернет ШСД-FТТх зі швидкістю передачі даних від 30 до 100 Мбіт/с. На балансі закладу є 22 комп’ютерних програмних засоби навчання.

Кількість учнів на 1 комп’ютер у закладі становить 10 осіб.

Всі кабінети забезпечені дидактичними матеріалами для виконання навчальних програм. Класні кімнати переоснащуються відповідно до сучасних вимог, мають куточки з безпеки життєдіяльності та класні куточки. Так протягом 2018-2020 років проведено оснащення класних кімнат 1-3 класів Нової української школи методичним та наочним обладнанням. У 2018 році придбано принтер, у 2019 році – ноутбук та принтер. Педагогічний та учнівський колективи забезпечують естетичне оформлення кабінетів та належні санітарно-гігієнічні умови.

З 2019-2020 навчального року у закладі організоване інклюзивне навчання для двох жителів території обслуговування. Вони відвідують заклад та їм надаються послуги з корекційної освіти працівниками закладу. Для урізноманітнення занять, більш якісного і естетичного подання інформації придбано планшет та принтер. Кольорові картки та комп’ютерні ігри і вправи урізноманітнюють заняття та ефективно впливають на розвиток вихованців.

У закладі є спортивна зала загальною площею 189 м². Вона розміщені на І поверсі і обладнана гімнастичними драбинками, інвентарем для занять гімнастикою, спортивними іграми: футболом, баскетболом, волейболом, тенісом. Для проведення занять із фізичної культури на свіжому повітрі облаштовано спортивний майданчик оснащений нестандартним тренажерним приладдям, до якого входять: лавочки, різнорівневі перекладини, бруси, гімнастична драбина. Усі споруди пофарбовані і відповідають санітарно-гігієнічним вимогам. Також є футбольне та волейбольне поля, місце для стрибків у довжину, територія для рухливих ігор, бігова доріжка. Матеріальна база для занять спортом постійно оновлюється.

У НВК обладнана комбінована навчально-виробнича майстерня з обробки металів, дерева, текстильних матеріалів на 26 робочих місць. Документація майстерні ведеться згідно нормативних документів.

Бібліотека закладу у 2019 році була об’єднана з сільською і реорганізована у публічно-шкільну бібліотеку. У закладі у приміщенні 9 м² зберігається фонд шкільних підручників.

Книжковий фонд НВК становить 936 примірників, з них:

- шкільних підручників для: 1 – 4 класів – 444 ; 5 – 9 класів –689;

Поповнення фондушкільних підручників подано у діаграмі.

Відповідно до навчальних програм учні НВК на 95% забезпечені навчальними підручниками.

Освітній заклад забезпечений фаховими періодичними виданнями для різних напрямів роботи. Учителі для підвищення своєї педагогічної майстерності та з метою самоосвіти щороку виписують педагогічну пресу: газети та журнали у різних педагогічних видавництвах.

Для проведення виховних заходів, інтелектуальних турнірів та конкурсів, звітів художньої самодіяльності та батьківських зборів, концертів у закладі облаштовано актову залу загальною площею 90 м².

У закладі є їдальня. До її складу входять: обідня зала на 40 посадкових місць, кухня, складські приміщення. Харчоблок відповідає санітарно-гігієнічним нормам та забезпечений електричними плитами, духовкою, холодильником, бойлером, стелажами для зберігання посуду, миючими засобами, холодною та гарячою проточною водою. Штат працівників їдальні – 2 кухарі, які двічі на рік проходять медичний огляд.

У школі обладнано 3 внутрішніх вбиральні: одна для хлопчиків, одна для дівчат, одна для вихованців дошкільної групи.

На першому поверсі будівлі закладу знаходиться приміщення для техперсоналу загальною площею 12 м².

Тепловий режиму у приміщеннях НВК забезпечує індивідуальна кочегарка. На сьогоднішній день працює твердопаливний котел «КТПП - 300». Два газових котли марки «Рівне – Терм -80» знаходяться у законсервованому стані і в любий момент можуть використовуватися.

Кiлькiсть переглядiв: 328